Skip to content

لیست قیمت ورق گرم فولاد مبارکه اصفهان

ضخامت قیمت
ورق 3 میل 373,000 
ورق 4 میل 373,000 
ورق 5 میل 373,000 
ورق 6 میل 373,000 
ورق 8 میل 373,000 
ورق 10 میل 393,000 
ورق 12 میل 375,000 
ورق 15 میل 375,000 

توجه:

 • قیمت ورق برشی فولاد مبارکه (برش خورده از رول ورق) بین 3,000 تا  10,000 ریال از قیمت های فوق بالاتر است.
 • قیمت ورق فابریک فولاد مبارکه ( برش خورده توسط کارخانه ) بین 5,000 تا 15,000 ریال از قیمت های فوق بالاتر است.
 • قیمت ورق st37 فولاد مبارکه در انبار شادآباد و شورآباد تهران بین 10,000 الی 20,000 ریال از قیمت های فوق بالاتر می باشد.

برای دریافت جدیدترین قیمت ورق گرم فولاد مبارکه اصفهان با تلفن 88688214-021 تماس بگیرید.

معرفی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان از شناخته شده ترین و معتبرترین مجتمع های فولادی در کشور است. تولید انواع پروفیل فولادی در مشخصات فنی مختلف در کنار رعایت استانداردهای روز دنیا و کسب افتخارات متعدد از ویژگی‌های شرکت فولاد مبارکه اصفهان به شمار می رود.

انواع تولیدات نورد گرم و سرد نظیر ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق روغنی، ورق آجدار و ورق رنگی از مهمترین محصولات فولاد مبارکه اصفهان است. کیفیت این تولیدات بالا بوده و علاوه بر داخل، در خارج از کشور نیز خریداران بسیاری دارد. به طوری که شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان صادرکننده نمونه کشوری انتخاب شده است.

فولاد مبارکه اصفهان

تاریخچه شرکت فولاد مبارکه اصفهان

شهر مبارکه یکی از مناطق صنعتی استان اصفهان است که در حدود 75 کیلومتری مرکز استان واقع شده است. شرکت فولاد مبارکه در جنوب غربی شهر مبارکه اصفهان واقع شده و در مساحتی بالغ بر 3500 هکتار یکی از مجتمع های بزرگ فولادی کشور است.

کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در حوالی سال 1360 با همکاری شرکت های ایتالیایی که قبل از انقلاب قرارداد آن تنظیم شده بود صورت پذیرفت. باتوجه به وسعت مجموعه و دشواری های ساخت در دهه 60 این مجموعه عظیم در سال 1371 تولید خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
امروزه و با گذشت بیش از 30 سال از فعالیت فولاد مبارکه اصفهان، ظرفیت تولید بیش از 10 میلیون تن محصولات فولادی، این برند خوشنام را در زمره بهترین شرکت‌های تولیدی کشور قرار داده است.

محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان

تولیدات شرکت فولاد مبارکه اصفهان را می توان در سه دسته اصلی محصولات نورد گرم، نورد سرد و پوشش دار طبقه کرد.
تولیدات نورد گرم از جمله انواع ورق فولادی یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین انواع محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان است. این ورق ها در حوزه ساختمان سازی، ساخت پروفیل، مخزن و لوله کاربرد زیادی دارد.

محصولات نورد سرد فولاد مبارکه نیز با قابلیت شکل پذیری بالا در ساخت لوازم خانگی و خودروسازی پراستفاده است.

تولیدات پوشش دار فولادی به عنوان یکی از شاخه های اصلی محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز بسیار پراستفاده است. امروزه بسیاری از صنایع تولیدی نظیر صنایع قوطی و کنسروسازی، ساخت لوازم برقی و صنایع فلزی سبک از محصولات پوشش دار مبارکه استفاده می کنند.

انواع ورق گرم سیاه مبارکه اصفهان، از پرفروش ترین محصولات فولادی
به دلیل کاربرد بالای ورق فولادی در صنعت و ساختمان‌سازی، انواع ورق سیاه فولاد مبارکه با کیفیت بالای خود از پرفروش ترین محصولات فولادی در کشور است. در همین راستا شرکت فولاد مبارکه اصفهان اقدام به تولید ورق های مختلف و متنوعی کرده است.

 • ورق سیاه فولاد مبارکه به روش نورد گرم تولید شده و مقاومت و شکل پذیری خوبی دارد. به دلیل حرارت بالای فرآیند تولید، این ورق ها ظاهری تیره و مات رنگ داشته و به آن ها ورق سیاه گفته می شود. ورق st37 و st52 از جمله رایج ترین انواع ورق سیاه مبارکه اصفهان است.
 • ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اصفهان با پوشش گالوانیزاسیون (فلز zn) مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد.
 • ورق قلع اندود نیز مشابه با ورق گالوانیزه دارای لایه ای محافظ از فلز آب شده است. قلع اندود کردن ورق خاصیت ضد زنگ زدگی به ورق می دهد. امروزه ورق قلع اندود فولاد مبارکه اصفهان برای ساخت کنسرو، قوطی، کپسول و باتری کاربرد زیادی دارد.
 • ورق روغنی معمولاً به روش نورد سرد تولید می شود. قابلیت خمکاری و شکل پذیری بالا از مهمترین مشخصات و مزایای ورق روغنی فولاد مبارکه است. از این رو برای ساخت لوازم خانگی و تجهیزات اداری کاربرد زیادی دارد.
 • ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان دارای ظاهر زیبا و جذاب و مناسب برای انواع سقف و شیروانی است.
 • ورق آجدار دارای برآمدگی های سطحی بوده که باعث ایجاد اصطکاک و مقاومت در برابر لغزش می شود. این ورق های برای سطوح شبدار، انواع کف پوش، پل و برخی لوازم خانگی کاربرد دارد. ورق آجدار فولاد مبارکه اصفهان یکی از نمونه های پراستفاده در بازار است.

ورق فولادی ساخته شده در شرکت فولاد مبارکه اصفهان محدود به موارد گفته شده نیست. بسیاری از ورق های فولادی نظیر ورق اسیدشویی، ورق a283 و ورق a516 gr 70 از دیگر تولیدات برجسته در این زمینه به شمار می رود.

رول ورق آهن سیاه فولاد مبارکه

گواهینامه های معتبر شرکت فولاد مبارکه اصفهان

یکی از رمزهای موفقیت و عوامل اعتبار و جایگاه ارزشمند فولاد مبارکه، گواهی نامه های معتبر تخصصی است. گواهینامه های متعددی در زمینه کنترل کیفیت، ایمنی و رضایت مشتری. در این خصوص می توان به گواهینامه‌ سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001)، گواهینامه استاندارد مدیریت محیط‌ زیست (ISO14001)، گواهینامه استاندارد مدیریت رضایت مشتری (ISO10004) و گواهینامه استاندارد مدیریت دانش (ISO30401) اشاره کرد.

مزایای شرکت فولاد مبارکه اصفهان

از مهمترین ویژگی ها و مزایای شرکت فولاد مبارکه اصفهان عبارتند از:

 • تولید محصولات فولادی متنوع و باکیفیت برای تأمین نیاز بازار آهن آلات کشور
  صادرات به کشورهای مختلف و انتخاب به عنوان نمونه صادرکننده نمونه کشوری
 • برخورداری از زنجیره کامل تولید محصولات فولادی. از تأمین سنگ آهن مورد نیاز از معدن تا انجام فرآیند نورد و فروش محصولات در شرکت فولاد مبارکه اصفهان صورت می گیرد.
 • توجه به بحث انرژی و حفاظت محیط زیست و اخذ گواهینامه مدیریت انرژی و لوح تقدیر مدیریت سبز اروپا
 • رعایت استانداردهای معتبر دنیا از جمله استاندارد DIN، ISO، JIS، EN و…
  استفاده از بیش از 100 مرکز پروهشی و اساتید دانشگاه به منظور ارتقای فنی و دانش تولید
 • دارا بودن تعداد بسیاری از گواهینامه های معتبر در زمینه تولید و فروش محصول از جمله گواهینامه استاندارد مدیریت رضایت مشتری (ISO10004)
 • وجود نمایندگی ها و عاملیت های فروش فولاد مبارکه اصفهان و امکان خرید با قیمت مناسب

وزن ورق فولاد مبارکه اصفهان

وزن ورق یکی از ویژگی های کلیدی در مشخصات فنی و مکانیکی به شمار می رود. وزن ورق فولاد مبارکه اصفهان بسته به ضخامت، طول و عرض متفاوت است. برای به دست آوردن وزن می توان از فرمول زیر و یا جدول وزن ورق کاویان استفاده کرد.

وزن ورق فولاد مبارکه اصفهان ( کیلوگرم ) = طول ورق ( متر ) * عرض ورق (متر) * ضخامت ورق (میلی متر) * چگالی فولاد

چگالی فولاد بسته به ترکیبات آلیاژی موجود متفاوت است. البته معمولاً بین 7750 تا 8050 کیلوگرم بر متر مکعب یا 7/75 تا 8.05 g/cm3 است. برای مثال چگالی ورق تولید شده در فولاد فولاد مبارکه اصفهان معادل 7.85 g/cm3 می باشد.

نمایندگی ها و عاملیت های فروش فولاد مبارکه اصفهان

بهترین روش خرید محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نمایندگی ها و عاملیت های فروش هستند. خرید مستقیم از کارخانه فرآیند زمان بری است. از طرفی دیگر خرید از نمایندگی ها نیز همه روزه و همه ساعته امکان پذیر نیست. ضمن آن که امکان خرید در تناژ پایین نیز معمولاً وجود ندارد. بنابراین خرید از عاملیت های فروش فولاد مبارکه اصفهان و مراکز تجاری معتبر گزینه مناسب تری است.

خرید تولیدات فولادی از عاملیت های فروش فولاد مبارکه اصفهان محدودیت در زمان و یا حجم سفارش ندارد. همچنین به دلیل کاهش واسطه و تضمین کیفیت امکان خرید اقتصادی و مطمئن را فراهم می کند. ما در آلور فولاد به عنوان یکی از عاملیت های فروش معتبر شرکت فولاد مبارکه اصفهان، امکان خرید انواع تولیدات این برند خوشنام را فراهم کرده ایم.

مشاوره تخصصی رایگان، ارسال به سراسر کشور، امکان استعلام آخرین قیمت محصولات فولاد مبارکه اصفهان و تضمین کیفیت از مزایای ما در آلور فولاد است.

شما عزیزان برای کسب مشاوره تخصصی، اطلاع از قیمت تولیدات فولاد مبارکه اصفهان و ثبت سفارش خرید می توانید همین حالا با تلفن 88668214-021 تماس بگیرید.

فروش ویژه ورق آلیاژی