Skip to content

لیست قیمت ورق st37 فولاد کاویان اهواز

ضخامت قیمت
ورق 10 میل 397,000 
ورق 12 میل 372,000 
ورق 15 میل 363,000 
ورق 20 میل 316,000 
ورق 25 میل 319,000 
ورق 30 میل 355,000 
ورق 35 میل 316,000 
ورق 40 میل 316,000 

فولاد کاویان

معرفی شرکت فولاد کاویان

شرکت کاویان خوزستان به عنوان یکی از مراکز اصلی در زمینه تولید ورق های فولادی محسوب می شود. به طوری که ورق هایی ضخیم فولادی کاویان در زمره بهترین ورق های موجود در بازار به شمار می رود.

امروزه محصولات شرکت کاویان اهواز با کیفیت بالای خود، بخش زیادی از بازار آهن آلات و ورق های فولادی داخل کشور را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه شرکت کاویان

آغاز فعالیت شرکت کاویان خوزستان به سال 1370 و پس از عبور از تحولات ناشی از جنگ تحمیلی بر می گردد. البته پیش از آن شرکت کاویان در اواسط دهه 50 و در حوالی کیلومتر 9 جاده اهواز خرمشهر در زمینی با مساحت بیش از 30 هکتار، شده پایه گذاری بود.

کاویان خوزستان در آن سال ها به همراه کارخانه نورد و لوله اهواز و گروه ملی صنعتی فولاد ایران در زمینه تولید محصولات فولادی حضور داشت. اما با توجه به تغییرات ناشی از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی فعالیت مستقل کاویان خوزستان با مشکلاتی همراه شد.

شرکت کاویان در اواسط دهه 80 به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فولادی به ویژه ورق تبدیل شد. در حال حاضر نیز انواع ورق فولادی به ویژه ورق های ضخیم کاویان یکی از پرفروش ترین محصولات بازار به شمار می رود.

محصولات شرکت کاویان

عمده تولیدات شاخص و پرطرفدار شرکت کاویان انواع ورق و اسلب فولادی است. ورق های سیاه فابریک، ورق روغنی و ورق آجدار کاویان سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص می دهد.

کیفیت خوب، رعایت استانداردهای روز، تنوع در مشخصات فنی و تولید ورق در ضخامت های مختلف از ویژگی های انواع ورق کاویان خوزستان است.

در میان ورق فولادی تولید شده شرکت کاویان، ورق فولادی ضخیم این شرکت کیفیت و مرغوبیت فوق العاده ای دارند. به طوری که ورق فولادی ضخیم کاویان از بهترین های بازار آهن آلات است.

خط تولید ورق نورد گرم کاویان به حدود 1.6 میلیون تن در سال می رسد که نشان از اقبال و فروش بالای این نوع ورق دارد.

از دیگر محصولات برجسته شرکت کاویان خوزستان، اسلب های فولادی است. اسلب یا تختال از زیرمجموعه های شمش فولادی بوده و برای ساخت انواع ورق و صفحه فولادی کاربرد دارد. عرض اسلب های کاویان دامنه وسیعی داشته و از 600 تا 1650 میلیمتر را شامل می شود.

ورق سیاه کاویان

بهترین روش خرید محصولات کاویان

برای خرید تولیدات شرکت کاویان خوزستان روش های متعددی وجود دارد. بدون شک خرید از نمایندگی ها و عاملیت های فروش به دلیل اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب از بهترین روش ها است.

عاملیت های فروش به دلیل نداشتن محدودیت در زمان و حجم سفارش و همچنین کاهش واسطه ها، گزینه ای هوشمندانه برای خرید محصولات کاویان با قیمت مناسب هستند.

موفقیت کاویان اهواز در بازار ایران

شرکت کاویان به کمک اندیشه های خلاق و تخصص کارشناسان، به کارگیری پرسنل متعهد و مدیریت توانمند توانست پله های رشد و ترقی را به سرعت طی نماید. همچنین استفاده از تکنولوژی های جدید و استفاده از استانداردهای جدید و اخذ گواهینامه های معتبر نقش مهمی در تولید محصولات باکیفیت و رقابتی در بازار آهن آلات دارد. این عوامل از رموز موفقیت کاویان بوده به طوری که امروزه انواع محصولات کاویان از تولیدات پرطرفدار و پرفروش در بازار به شمار می رود.

مزایای شرکت کاویان خوزستان

از ویژگی های بارز و مهمترین مزایای کاویان خوزستان عبارتند از:

  • قدمت، سابقه و تجربه بالا در زمینه تولید محصولات فولادی مختلف
  • استفاده از نیروهای کارشناس و متخصص و اشتغال بیش از 800 نفر در مجموعه کاویان
  • به کارگیری ابزارآلات و تجهیزات مدرن و جدید برای تولید ورق های فولادی
  • انجام آزمایشات مختلف به منظور اطمینان از کیفیت بالای تولیدات
  • تولید ورق فولادی ضخیم باکیفیت و سهم بالا در بازار فروش ورق
  • تأمین ساده مواد اولیه با عنایت به نزدیکی به فولاد خوزستان و هرمزگان جنوب
  • وجود نمایندگی ها و عاملیت های فروش متعدد و امکان خرید محصولات فولادی قیمت مناسب
  • رعایت استاندادرهای معتبر از جمله استانداردهای بین المللی ASTM و DIN

وزن ورق کاویان خوزستان

وزن ورق یکی از ویژگی های کلیدی در مشخصات فنی و مکانیکی به شمار می رود. وزن ورق کاویان بسته به ضخامت، طول و عرض متفاوت است. برای به دست آوردن وزن می توان از فرمول زیر و یا جدول وزن ورق کاویان استفاده کرد.

وزن ورق کاویان ( کیلوگرم ) = طول ورق ( متر ) * عرض ورق (متر) * ضخامت ورق (میلی متر) * چگالی فولاد

چگالی فولاد بسته به ترکیبات آلیاژی موجود متفاوت است. البته معمولاً بین 7750 تا 8050 کیلوگرم بر مترمکعب یا 7/75 تا 8.05 g/cm3 است. برای مثال چگالی ورق تولید شده در فولاد کاویان معادل 7.85 g/cm3 می باشد.

چشم انداز و برنامه های فولاد کاویان

شرکت کاویان خوزستان برای ارتقای سطح خدمات و رشد کمی و کیفی تولیدات خود برنامه های متعددی دارد. بروز رسانی و استفاده از خطوط تولید جدید و مدرن از جمله این موارد است. افزایش فروش محصولات و به دست آوردن جایگاه ممتاز در زمینه فروش از جمله چشم اندازهای برجسته این شرکت محسوب می شود. بحث صادرات و ایجاد ارزش افزوده نیز از دیگر برنامه ها و اهداف جدی شرکت کاویان است.

نمایندگی ها و عاملیت های فروش کاویان خوزستان

برای خرید محصولات فولادی مراجعه به نمایندگی ها و حتی کارخانه های تولید کننده از روش های مطمئن است. امکان بررسی از نزدیک و اطمینان از کیفیت محصولات از مزایای خرید نمایندگی ها و عاملیت های فروش کاویان خوزستان است.

خرید از کارخانه و نمایندگی معمولاً فرآیند زمان بری است. از طرفی دیگر تنها در ساعات مشخصی از روزهای هفته آن هم برای تناژ نسبتاً بالا امکان خرید فراهم است. بنابراین شاید بهتر باشد از عاملیت های فروش کاویان که محدودیت در زمان و مکان خرید تولیدات این شرکت ندارد، استفاده کرد.

شرکت آلور فولاد به عنوان یکی از مراکز تجاری فعال در زمنیه فروش آهن آلات و عاملیت های فروش کاویان خوزستان فعالیت دارد. مشاوره تخصصی خرید، ارسال به سراسر کشور، تضمین کیفیت و ارائه قیمت مناسب از مزایای آلور فولاد است. علاوه بر آن شما می توانید از آخرین قیمت محصولات کاویان خوزستان نیز مطلع شوید. برای کسب مشاوره و یا اطلاع از شرایط خرید می توانید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

شما عزیزان برای کسب مشاوره تخصصی، اطلاع از قیمت تولیدات فولاد کاویان خوزستان و ثبت سفارش خرید می توانید همین حالا با تلفن 88668214-021 تماس بگیرید.

فروش ویژه ورق آلیاژی