اکسین اهواز

شرکت فولاد اکسین خوزستان از برجسته ترین کارخانه های تولیدی در زمینه آهن آلات و ورق های فولادی است. اکسین خوزستان با تأمین مواد اولیه و حضور پررنگ در بازار آهن آلات از شرکت های فعال در کشور است. این شرکت با استفاده از دانش روز و فناوری سطح بالای ایرانی توانسته محصولات با کیفیتی را به تولید برساند.

آشنایی با تاریخچه شرکت فولاد اکسین خوزستان

نگاهی به تاریخچه شرکت اکسین نشان می دهد که این شرکت قدمت بسیار زیادی ندارد. اما فعالیت درخشان و و مؤثر این شرکت در همین فاصله نه چندان زیاد؛ نشان از تخصص و اثرگذاری این مجموعه دارد. اکسین خوزستان از سال 1384 فرآیند تأسیس خود را آغاز کرد. پس از طی مراحل اولیه و در سال 1388 به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این شرکت در حوالی شهر اهواز و حدود کیلومتر 10 جاده بندر امام قرار دارد.

محصولات شرکت فولاد اکسین اهواز

تولیدات کارخانه اکسین خوزستان از تنوع خوبی برخوردار است. اما اصلی ترین و مهمترین تولیدات این برند خوب ایرانی را می توان انواع ورق فولادی دانست. ورق ساختمانی، ورق مقاوم در برابر خوردگی، ورق ضد سایش و ورق عریض از محصولات شاخص اکسین خوزستان است.

 1. ورق ساختمانی اکسین خوزستان

  ورق آهن ساختمانی از محصولات پرفروش اکسین اهواز است. استفاده در انواع سازه های فولادی، پل و سد از زمینه های استفاده از ورق های فولادی این شرکت است. استحکام مناسب و همچنین قابلیت جوشکاری و خمکاری بالا از ویژگی های ارزشمند ورق ساختمانی اکسین می باشد. انواع ورق A285، A36، A517 B و A283 C از نمونه های پرفروش و پراستفاده در این زمینه است.

 2. ورق ضد سایش اکسین خوزستان

  ورق ضد سایش یا همان کوئنچ یکی از محصولات خاص و پراستفاده ازا نواع ورق فولادی اکسین است. سختی بسیار مناسب در برابر ساییدگی باعث شده تا در شرایط خاص بتوان از این ورق ها استفاده کرد. انواع ورق A517 Grade B، A283 Grade C، 34CrMo4،A516 Grade 70، Grade A ،API5L X60، API5L X65 و API5L X70از جمله این موارد است.

 3. ورق عریض اکسین خوزستان

  ورق فولادی عریض اکسین خوزستان تا عرض 4.5 متر برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع ورق فولادی اکسین خوزستان برای ساخت لوله، مخزن، کشتی سازی، نیروگاه و حوزه راه و حمل و نقل کاربرد دارد.

 4. سایر ورق فولادی پرکاربرد در صنایع

  ورق اکسین تنها شامل ورق های ضد سایش، ساختمانی و عریض نیست. سایر ورق های فولادی با ویژگی های رایج انواع ورق فولادی نیز در این کارخانه تولید می شود. ورق های مناسب برای خطوط نفت و گاز با درصد کربن پایین، ورق های مقاوم در برابر خوردگی و ورق های کاربردی برای ساخت مخازن تحت فشار از این موارد هستند. ورق های API5LX60، API5LX65 و API5LX70، A516grade70، A573grade70، P355NL2، P460NL1 و ASTMA285 از نمونه های شاخص در این زمینه هستند.

فولاد اکسین خوزستان

چند نکته مهم در ارتباط با شرکت اکسین خوزستان

تنها دو سال پس از آغاز به کار و در سال 1389 این شرکت اقدام به تولید انبوه نمود. به طوری که در سال 1390 به مرز 300 هزار تن در سال رسید.
در سال 1391 و پس از گذشت چند سال از راه اندازی، میزان تولید این شرکت از ششصد هزار تن عبور کرد. در نتیجه به یکی از برندهای شاخص و مهم در کشور بدل شد.

شرکت اکسین خوزستان توانسته در سال 1393 از سوی اداره استاندارد به عنوان شرکت برتر برگزیده شود. اکسین در این سال از مرز 5000 تن در سال گذشت.

ورق اکسین خوزستان از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردارند. همین امر باعث شده تا سهم زیادی از بازار ورق فولادی ایران به این شرکت اختصاص یابد.
اکسین خوزستان در نظر دارد تا در افق سال 1407 به یکی از پیشرفته ترین مجموعه های فولادی تبدیل شود. لذا به استفاده از فناوری و به کارگیری دانش روز تأکید داشته و به دنبال مشتری مداری و بهبود هرچه بیشتر آن است.

اهداف و استراتژی فولاد اکسین خوزستان

اکسین خوزستان از منظرهای مختلف مالی، مشتری مداری، خط تولید و رشد و یادگیری اهداف مختلفی دارد.

افزایش فروش و مدیریت هزینه های عملیاتی و غیرعملیاتی از استراتژی ها مهم این شرکت در بعد مالی است. افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان، ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب و پشتیبانی مؤثر از اهداف اکسین خوزستان در زمینه مشتری مداری است.

استفاده از نوآوری و فناوری های جدید، ارتقای دانش، بازاریابی با ارزش افزوده، بهینه سازی روابط و بومی سازی تجهیزات و قطعات از استراتژی های اکسین در زمینه تولید است.

از منظر یادگیری و رشد نیز، توسعه شایستگی مدیریان، توسعه سیستم های اطلاعاتی، ارتقای زیرساخت های فناوری و افزایش رضایت کارکنان از اهداف این شرکت می باشد.

استانداردهای کارخانه فولاد اکسین خوزستان

 • استاندارد iso9001 در خصوص کیفیت و رعایت نکات زیست محیطی
 • استاندارد ایمنی و بهداشت OHSAS18001
 • استانداردهای ویژه برای تولید ورق های خاص مثل استاندارد API 5L ورق
 • خطوط انتقال و استاندارد کیفیت KR برای ورق کشتی سازی
 • استانداردهای معتبر برای ساخت انواع ورق های فولادی رایج و پرکاربرد نظیر استانداردهای ASTM A573 و EN10028-3، EN10025-6، ASTM A517 و DIN17100.
 • استاندارد ASTM A516
 • استاندارد ASTM A283
 • استاندارد کیفی ISO/TS29001

گواهینامه های کارخانه فولاد اکسین خوزستان

از مهمترین گواهینامه های معتبر این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015
 • گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت iso 45001:2018
 • گواهی رضایتمندی مشتری در رسیدگی به شکایات ISO10002:2018
 • گواهی سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001:2015
 • گواهی مدیریت صلاحیت آزمایشگاه ISI/IEC17025:2017
 • گواهی تأیید فرآیند ساخت و صادرات محصولات API به اتحادیه اروپا API5L:2018
 • گواهی تأیید فرآیند ساخت محصولات دریایی MP Certificate (ICS)
 • دارا بودن علامت استاندارد اجباری ایران ISRI 3694
 • گواهی سیستم مدیریت انرژی ISO5001:2018
 • گواهی کیفیت سیستم مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان ISO10015:2019
 • و…

نمایندگی ها و عاملیت های فروش شرکت فولادی اکسین خوزستان

بدون شک خرید از نمایندگی و عاملیت های فروش کارخانه های معتبر، بهترین روش برای تهیه محصولات موردنظر است. خرید از مراکز حضوری و یا بورس کالا، محدودیت در زمان مراجعه و همچنین تناژ خرید بالا دارد. اما عاملیت های فروش تجاری نظیر آلور فولاد علاوه بر تضمین کیفیت و دسترسی آسان، محدودیتی ندارد.

شرکت آلور فولاد به عنوان شرکت بازرگانی فعال در زمینه فروش آهن آلات و ورق های فولادی یکی از عاملیت های فروش شرکت اکسین خوزستان است. عدم محدودیت در زمان و همین طور حجم سفارش در کنار ارسال به سراسر کشور و کسب آخرین قیمت محصولات از مزایای نمایندگی آلور فولاد است.

شما عزیزان برای کسب مشاوره تخصصی، اطلاع از قیمت تولیدات فولاد اکسین خوزستان و ثبت سفارش خرید می توانید همین حالا با تلفن 88668214-021 تماس بگیرید.

فروش ویژه ورق آلیاژی

در حال نمایش 4 نتیجه